Działka budowlana Pępowo
Pępowo, pomorskie
- 470 000 zł
- 5 339 m²
- 88,03 zł/m²
Inga Weirowska-D...
Skontaktuj się
Działka budowlana Pępowo
Pępowo, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka budowlana Pępowo
Zaktualizowane: 14 maja 2026
470 000 zł 5 339 m² 88,03 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 470 000 zł (88,03 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 5 339 m²
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: Bocian Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: BU418594
Lokalizacja
- Adres: Na Osiedlu Domów, Pępowo, Żukowo, kartuski, pomorskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, apteka
Opis nieruchomości
Słoneczna działka budowlana z mediami - Pępowo! Idealna pod nieruchomość z dużym ogrodem!
LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona w Pępowie, co daje doskonałe połączenie komunikacyjne z Trójmiastem. Miejscowość dobrze rozwinięta pod względem infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu sklepy, placówki oświatowe i punkty usługowe. Pępowo jest to miejscowość położona 20 min. drogi od Gdańska. (...)